دوربین

تبلیغات دوربین های آنالوگ در ایران

زمانی که بازار رقابت بین کمپانی های دوربین و فیلم بالا بود هر یک از شعار و خدمات منحصر به فردی برای تبلیغات محصولات خود بهره می‌بردند، از خاطرات تا خدمات پس از فروش تا عنوان کردن بهترین دوربین ها و پرفروش ترین دوربین ها!

اما فارغ از این عنوان ها باید پذیرفت که این دوربین‌ها همه یک هدف غایی برای خانواده‌های ما داشتند و آن چیزی نبود جز ثبت خاطرات، تا ما در این زمان با دیدن عکس‌های گرفته شده با هریک از آن دوربین ها لحظه های شیرین و تلخ خودمان را مرور کرده باشیم. دوربین هایی که نه تنها به عنوان یادگاری‌های آن زمان بلکه به عنوان بهترین دوست‌های ما در لحظه‌های خانوادگی حضور داشتند، دورهمی‌ها، مهمانی‌ها، جشن‌های سال نو و عروسی و تولدها، از عکس های اولین لحظه‌های چشم گشودن به این دنیا تا از دست دادن عزیزانمان!

همچنین این دوربین ها در کنار دوستیشان با ما ممکن است زمانی همکارهایمان نیز بوده‌اند، ابزاری برای ثبت عکس در روزنامه و مجله هایمان، همکاری در آتلیه، و حتی همکارانی ثبت لحظات تلخ جنگ. نام‌هایی آشنا مانند کنون ، پولاروید و پنتکس که هم‌اینک نیز برای ما محبوب هستند. 

هدف ما در این سایت هم زنده نگه داشتن این دوربین ها و عکاسی روی فیلم توسط آن‌هاست. فارغ از مسیر دشواری که داریم، علاقه‌ی شدیدمان باعث می‌شود در راه این عشق لحظه‌ای دلسرد نشویم.در پایان شما را به تماشای تبلیغات و آگهی‌های شیرین از برخی از دوربین‌های زیبای آن دوران دعوت می‌کنیم.

اشتراک گذاری در telegram
تلگرام
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در twitter
توییتر

ارسال یک نظر